Akcje charytatywne

Działamy dla wszystkich

fot. Tomasz Byczek

Dlaczego zbieramy na torby reanimacyjne dla Motoratowników?
Ratownicy na motocyklach w 8 na 10 przypadków są pierwszymi służbami ratunkowymi na miejscu wypadku. Motocykl nie musi stać w korkach, łatwo jest mu omijać wszelkiego rodzaju zdarzenia na drodze, a często gęsto docierają do poszkodowanych trasami, którymi żaden samochód nie byłby w stanie dojechać. Prawie w 100% Motoratownicy to ochotnicy, którzy swoją pasję do jeżdżenia na motocyklu łączą z niesieniem pomocy, i w 100% sami finansują swoją działalność. Dlatego tak ważne jest im w tym pomóc, bo każdy z nas, niezależnie od tego czy jeździ motocyklem, czy „puszką” może kiedyś potrzebować ich pomocy.


Wszystkie grupy Motoratowników to cholernie odważni i zmotywowani ludzie, którzy poświęcają swój czas, a często i zdrowie, aby nieść pomoc potrzebującym. Nasze stowarzyszenie, Shadow Brother’s, w swoim statucie ma wpisane rozwój i wsparcie techniczne, szkoleniowe, organizacyjne, informacyjne organizacji pozarządowych związanych z motocyklizmem i poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dlatego też, przy udziale wspaniałych Pań z MotoLejdis, mocno wspieramy działania mające poprawić nasze, ale nie tylko, bezpieczeństwo na drogach. Wystartowaliśmy już ze zbiórką pieniędzy na ten szczytny cel - https://zrzutka.pl/a6kb9d ,  ale do osiągnięcia sukcesu jeszcze sporo nam brakuje – każdy grosz ma tu kolosalne znaczenie, gdyż tylko w okolicach samego Trójmiasta potrzebne są dwie takie torby. Do tego celu przekazujemy również część dochodów z kursów prawa jazdy na motocykle, prowadzonych przez nasze Stowarzyszenie.

 

Już niedługo będziecie mogli kupić kalendarz MotoLejdis 2021 na naszej stronie! Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na zakup toreb reanimacyjnych dla Motoratowników na Pomorzu!

Z motocyklowym pozdrowieniem LwG!

Media o nas:

www.scigacz.pl - Kalendarz MotoLejdis 2021

www.trojmiasto.pl - MotoLejdis 2021

 

Eska Trójmiasto - wywiad z Sylwią

Radio ESKA - Sylwia raz jeszcze :) 

00:00 / 00:38
00:00 / 00:47
logo_duze_edited_edited.jpg